Oferta

Strony internetoweWordPress

Skorzystaj z naszej oferty projektowanie stron internetowych w oparciu o najpopularniejsze oprogramowanie do zarządzania treściami – WordPress. Łatwy w obsłudze interfejs sprawi, że nie będziesz mieć problemu z obsługą strony, a jakość w jakiej została wykonana sprawi, że wywrzesz odpowiednie pierwsze wrażenie na każdym potencjalnym kliencie. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz indywidualną, niewiążącą ofertę.

Rozpoczęcie projektu
Projekt rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji. Należą do nich: informacje o firmie, budżet, data zakończenia projektu oraz oczekiwania klienta.
Praca nad projektem
Faza tworzenia składa się z pracy i przedstawienia pierwszych wersji projektu. Bardzo istotna jest komunikacja między klientem, a projektantem.
Finalizacja
W fazie końcowej projektu dokonywane są ostatnie poprawki nad projektem, w tym momencie klient nie może zmienić głównej koncepcji projektu. Opracowywanie ostatecznej wersji.
Zakończenie projektu
Wdrażanie projektu na stronę internetową klienta, lub wysyłka plików do drukarni. Następuje zakończenie procesu.
Czas trwania: 1 dzień.
Czas trwania: 21 - 45 dni.
Czas trwania: 1 - 7 dni.
Czas trwania: 1 dzień.

Zaufaj sprawdzonej marce i skorzystaj z usług profesjonalistów. Biegun.Studio jest to firma, która od lat wyposaża wiele firm w wysoce jakościowe materiały graficzne, jak również współpracuje z indywidualnymi klientami nad wsparciem w ich rozwoju w internecie. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz niewiążącą wycenę twojego projektu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

0
lata projektowania graficznego
ukończonych projektów
Zadowolonych klientów

Ostatnie projekty

Jeśli chcesz wiedzieć czym ostatnio się zajmuję, sprawdź zakładkę PORTFOLIO, lub odwiedź moje social media, linki znajdziesz poniżej.

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

ADRES

UL. J. Gallusa 24C/25
40-594 Katowice

E-MAIL

Szukasz wyceny swojego projektu? Skontaktuj się z nami tutaj: Wywiad Projektowy – Brief

Zaprojektuj stronę internetową razem z nami!

Otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Zostaw swoje dane kontaktowe i otrzymaj ofertę już w 24h!