Obsługa Social Media - Wyróżnij się!

W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy bez budowania wizerunku marki w social media jest sporą marketingową wtopą. W Biegun.Studio pracujemy nad tym aby poprzez najpopularniejsze kanały komunikacji Twoja firma mogła dotrzeć do nowych klientów oraz stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Jesteśmy po to aby spełnić Twoje określone cele biznesowe. Skontaktuj się z Biegun.Studio oraz otrzymaj niezobowiązującą wycenę w ciągu 24 godzin. Przedyskutujemy Twoją sprawę oraz dobierzemy odpowiednie rozwiązanie. Zapraszamy.

Stań się widoczny dla swoich klientów!

Social Media w biznesie

Klientów należy szukać właśnie tam gdzie się znajdują. W niedawnych czasach kiedy telefony komórkowe nie były jeszcze tak popularne jak dziś, reklamy zewnętrzne takie jak banery, ulotki w kreatywny sposób przyciągały potencjalnych klientów. Dziś, kiedy większość z nas posiada telefon, sposób komunikacji znacznie się zmienił. Firmy, które reklamują swoje produkty na Facebooku, influenserzy prezentujący produkty na Instagramie, nikogo już to nie dziwi. Czy chcesz aby Twoi klienci również mogli cię odnaleźć w social mediach? W Biegun.Studio jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Jesteśmy doświadczonym zespołem profesjonalistów, mającym za sobą dziesiątki kampanii marketingowych w social mediach. Działamy nieustannie nad procesem budowania marek naszych klientów. Realizujemy cele biznesowe, a także dotrzymujemy terminów. Poniżej znajdziesz firmy, z którymi na przestrzeni lat udało nam się współpracować.

Współpracowaliśmy z:

Przed rozpoczęciem...

Wywiad projektowy

Projekt rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji. Należą do nich: informacje o firmie, założenia projektowe, charakterystyka branży firmy oraz oczekiwania klienta.

Praca nad projektem

Przedstawienie harmonogramu prac oraz stworzenie najważniejszych elementów projektu. Comiesięczne przekazywanie efektów pracy w dostępnej formie. Konsultacja z klientem na temat zmian na stronie, oraz działaniach offsite.

Sprawdzony sposób zarządzania Twoją marką

Etapy prac nad social media firmy

Pracę nad Twoimi social mediami podzieliliśmy na etapy. Pragniemy wyjaśnić z czym wiąże się współpraca z naszą firma. Dzięki jasno zdefiniowanemu harmonogramowi nasi klienci są stale poinformowani czym aktualnie się zajmujemy, oraz kiedy można spodziewać się wymiernych wyników. Jesteśmy skuteczni, dlatego też zaufały nam firmy z wielu krajów Unii Europejskiej. Poniżej znajdziesz informację co możemy dla Ciebie zrobić.

Etap 1

Dialog

Dialog nie kończy się na wywiadzie projektowych. Szczególnie we wstępniej fazie współpracy naszym zadaniem jest poznanie Twojej firmy bliżej. Czym się zajmujecie? Co chcielibyście osiągnąć poprzez rozpoczęcie działalności w social media? Na te wszystkie pytanie chcielibyśmy poznać odpowiedź. 

Etap 2

Budowanie strategii kampanii

Po przeanalizowaniu wszystkich najważniejszych czynników wpływających na zasięg oraz wielkość kampanii marketingowej ustalamy plan działań na najbliższe 3 miesiące. W tym okresie rozpoczynamy budowanie Twojej marki w social mediach. Wszystkie materiały wykorzystywane w kampaniach będą przystosowane do potrzeb grupy docelowej, w którą celuje Państwa firma. W Biegun.Studio kładziemy główny nacisk na słowa kluczowe, pod którymi nasi klienci chcą się pojawiać. Zintegrowane działania pozycjonowania oraz social media prowadzą do większej widoczności marki w wynikach wyszukiwania, co z kolei przekłada się na ilość konwersji.  

Etap 3

Optymalizacja

W momencie, w którym Państwa firma posiada już konta na portalach społecznościowych, jednak odzew potencjalnych klientów jest bardzo mały, przechodzimy do analizy już wykonanych działań. Wyciągamy wnioski oraz dostosowujemy nowe kampanie, po to aby nie popełniać starych błędów. To co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji jest stały kontakt z klientem oraz możliwość ingerencji w dodawane materiały. Prowadzenie social media nie ogranicza się do obrania jednej ścieżki lecz dostosowywania kampanii na potrzeby nowych potrzeb oraz bieżących trendów.

Etap 4

Generowanie raportów

Comiesięczne raporty opisujące schemat działań prowadzonych w social media. W raportach mierzymy efektywność komunikacji marki z obraną grupą docelową. Każdy raport przybliża nas do osiągnięcia założonych celów biznesowych, dlatego tak ważnym aspektem pracy nad komunikacją z klientami, jest monitorowanie efektów kampanii.

Profesjonalne wsparcie

Jesteśmy firmą z Katowic, która wie jak wykorzystać potencjał portali społecznościowych.  Przez lata pracy zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, którzy dzięki naszej pracy rozbudowali bazę klientów oraz pomnażali zyski. Jeżeli interesuje Cię zwiększenie świadomości marki, budowanie odpowiedniej komunikacji z klientami, a także zwiększenie sprzedaży jesteśmy odpowiednią firmą z którą należy się skontaktować.

Korzyści ze współpracy z Biegun.Studio

Decydując się na współpracę z Biegun.Studio otrzymujesz:

  • comiesięczny raport składający się z wykonanej dotychczas pracy wraz ze wskazaniem najważniejszych statystyk, jakie zanotowały Twoje strony w poratalach społecznościowych.
  • dedykowanego specjaliste, który służy pomocą z każdym zapytaniem, to on będzie czuwał nad komunikacją z potencjalnymi klientami,
  • optymalizację kampanii marketingowych,
  • badanie działań konkurencji i porównanie ich wyników z Twoją stroną,
  • zaufaną firmę, która pomoże Tobie w osiągnięciu satysfakcjonujących wyników.

Czym jest Biegun.Studio?

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą projektantów mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania logo, identyfikacji wizualnej oraz wdrażania nowych marek. Zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną stron internetowych.

Nasza misja.

Naszą misją jest dostarczanie jakościowych produktów w postaci projektów graficznych, naszym klientom, którzy dopiero wkraczają na rynek. Zachęcamy do otworzenia własnego biznesu w Internecie oferując wysokiej jakości usługi z zakresu projektowania graficznego.

Wizja firmy.

Pragniemy stać się liderem w obsłudze graficznej firm znajdujących się na Śląsku, a w przyszłości w całej Polsce. Biegun.Studio to firma, która ciągłe doskonali działalność, nadąża za zmianami w miarę potrzeb konsumentów, dostosowuje swoją usługę do porad naszych klientów.

projektowanie-marki-biegunstudio

Najczęściej zadawane pytania

Social media jest to wyrażenie określające grupę portali społecznościowych umożliwiających użytkownikom komunikacje z innymi. Dla firm są to miejsca promocji własnej marki oraz reklamowaniem własnych produktów oraz usług. Wśród najpopularniejszych portali społecznościowych wyróżnia się przede wszystkim: Facebook, Instagram, Linedin, Pinterest.

Po wykonaniu audytu strony, czyli sprawdzeniu witryny pod kątem najważniejszych słów kluczowych, branży w jakiej dana firma się znajduje, błędów jakie mogą wpływać na niską pozycję strony, przechodzimy do ustalenia harmonogramu prac na najbliższe 3 miesiące. Z każdym kolejnym miesiącem harmonogram będzie się zmieniał w zależności od zadań jakie muszą zostać wykonane. Comiesięczny raport, który będziemy do państwa wysyłać, będzie podsumowaniem statystyk strony, podjętych zadań oraz wniosków jakie się nasunęły w trakcie pracy nad social media.

Z chwilą zawarcia umowy zamawiający zobowiązuje się do uiszczenia opłaty aktywacyjnej, czyli opłaty za prowadzenie social media firmy za pierwszy miesiąc. Pierwszego dnia każdego miesiąca wystawiana będzie faktura VAT wraz ze wszelkimi szczegółami płatności (kwota, dane bankowe).

Pierwsze efekty prowadzenia kampanii marketingowych w social media można zauważyć po ok. 4-12 miesięcy. Efekty działania będą mogli państwo zauważyć w raportach, które będziemy do państwa wysyłać oraz bezpośrednio w wyszukiwarce wpisując odpowiednie słowo kluczowe.

Umowy na usługi prowadzenia social media internetowych mają przynajmniej roczny termin realizacji. W szczególnych przypadkach możliwe jest skrócenie umowy, ale nie krócej niż 9 miesięcy. Aby móc pracować nad social media strony ważnym jest aby zmiany dokonywać stopniowo oraz regularnie. Jeżeli prace zostałyby wstrzymane po krótkim okresie czasu, efekty nie będą widoczne dla użytkownika.

Dlaczego Biegun.Studio?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do przeprowadzenia klienta przez wszystkie etapy prowadzenia social media firmy.

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez projektowanie zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

Szukasz grafika?

Poszukujesz firmy, która zajmie się kompletną identyfikacją wizualną firmy (logo, wizytówki, papier firmowy itd.), wizualizacją 3D produktów, czy stworzeniem strony internetowej? Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą należy się skontaktować.

Wprowadźmy Twój biznes na nowy poziom

Jesteśmy tutaj aby wprowadzić Twój biznes na całkiem nowy poziom.  Zależy nam na rozwoju firm, z którymi współpracujemy. Skontaktuj się z nami aby przeanalizować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu mailowego. Aby otrzymać wycenę projektu graficznego (np. logo) skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Możesz również zostawić wiadomość na czacie znajdującym się w lewym dolnym rogu strony. Zapraszam!

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

E-MAIL

To nie wszystko...

Sprawdź pełną ofertę Biegun.Studio

Dobra identyfikacja to istotne narzędzie wspomagające świadomość marki poprzez wywoływanie emocji i skojarzeń z nią związanych. Należy więc zadbać aby wszystkie elementy naszego marketingu były spójne i nie wprowadzały klientów w błąd.

Dobrze przemyślana kampania reklamowa, składająca się z banerów może przynieść naprawdę dobre efekty, zwłaszcza jeżeli myślimy o zainteresowaniu naszą działalnością lokalną społeczność.

Prowadzenie własnej działalności w internecie może wydawać się trudne jednak mając do dyspozycji odpowiednie osoby, które mają doświadczenie związane z E-commerce jest to o wiele łatwiejsze niż ci się wydaje. Skorzystaj z naszych usług i zacznij sprzedawać w internecie wykorzystując do tego Woocommerce, lub też Prestashop.

Woocommerce
WooCommerce - Poznaj ofertę
PrestaShop - Poznaj ofertę

Posiadanie strony firmowej w internecie dzisiaj nie jest wyłącznie pomocą w prowadzeniu biznesu, lecz koniecznością. Brak obecności w wyszukiwarce Google sprawia, że jesteśmy niewidoczni dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi tworzenia stron internetowych i bądź widoczny w internecie. Skorzystaj z przyjaznej użytkownikowi platformy WordPress!

WordPress - Poznaj ofertę

Grafika 3D coraz częściej pojawia się w naszej codzienności, nie tylko za sprawą nowoczesnych projektów graficznych, ale również zwykłych zdjęć produktowych w sklepach internetowych. Dzięki niej produkty pozostają bez skazy, taki efekt niekiedy jest niemożliwy do stworzenia nawet przez najlepszego fotografa. Skorzystaj z naszych usług projektowania specjalistycznego grafiki trójwymiarowej i wyróżnij się na tle konkurencji.

Biegun.Studio oferuje profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych jak i tych desktopowych. Naszym zadaniem jest wyposażenie programistów w wysokiej jakości materiały graficzne, a także udzielić podpowiedzi z zakresu doświadczenia użytkownika na stronie. Jeśli chciałbyś zadbać aby twoja aplikacja była intuicyjna, a jednocześnie dobrze wyglądała, jesteśmy najlepszą firmą, z którą należy się kontaktować.