Zacznij sprzedawać w Internecie razem z Biegun.Studio

Rozpoczęcie własnego biznesu nie jest łatwe, szczególnie jeśli pragniesz rozpocząć od sprzedaży w Internecie. Powierz swój problem agencji interaktywnej mającej wieloletnie doświadczenie w  dziedzinie e-commerce. Naszą codziennością jest tworzenie oraz zarządzanie sklepami internetowymi stworzonymi na specjalne zamówienie klientów. Chciałbyś dostosować sklep do swoich potrzeb? Zapraszamy do kontaktu.

Jak wygląda proces projektowania?

Wywiad projektowy

Projekt rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji. Należą do nich: informacje o firmie, budżet, data zakończenia projektu oraz oczekiwania klienta.

Praca nad projektem

Przedstawienie efektów pracy oraz dyskusja nad ostateczną wersją. Dodawanie poprawek oraz przygotowanie plików do druku.

Finalizacja i wdrożenie

Udoskonalanie projektu. Wdrożenie projektu na serwer klienta. Szkolenie z zakresu zarządzania sklepem internetowym. Następuje zakończenie procesu.

Sprzedawaj w Internecie

Zacznij sprzedawać w Internecie. Wykorzystywanie dedykowanego oprogramowania do zarządzania sklepem internetowym umożliwi użytkownikom kupowanie Twoich produktów, odbieranie płatności, a także znacznie ułatwi wysyłkę towaru. Zespół doświadczonych grafików i deweloperów zajmie się odpowiednim zaprojektowaniem warstwy wizualnej sklepu oraz wyposażeniem go we wszystkie funkcjonalności.

Prestashop i WooCommerce

W Biegun.Studio wykorzystujemy najpopularniejsze rozwiązania pozwalające na łatwe odnalezienie się w środowisku ecommerce. Obsługa klienta jeszcze nigdy nie była taka prosta. Tworzenie koszyków zakupowych, składanie zamówienia oraz przydzielanie zniżek i rabatów nie stanie się dla Ciebie problemem.

Dzięki wykorzystaniu powyższych rozwiązań nie poniesiesz dodatkowych kosztów! Płacisz tylko za stronę internetową, zaś sam system zarządzania sklepem otrzymujesz za darmo! Dzięki wykorzystaniu najpopularniejszych systemów do sprzedaży w internecie Twój sklep uzyska dostęp do ogromnej biblioteki modułów pozwalających na zwiększenie funkcjonalności Twojego sklepu.

 

Współpracowaliśmy z:

Czym jest Biegun.Studio?

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą projektantów mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania logo, identyfikacji wizualnej oraz wdrażania nowych marek. Zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną stron internetowych.

Nasza misja.

Naszą misją jest dostarczanie jakościowych produktów w postaci projektów graficznych, naszym klientom, którzy dopiero wkraczają na rynek. Zachęcamy do otworzenia własnego biznesu w Internecie oferując wysokiej jakości usługi z zakresu projektowania graficznego.

Wizja firmy.

Pragniemy stać się liderem w obsłudze graficznej firm znajdujących się na Śląsku, a w przyszłości w całej Polsce. Biegun.Studio to firma, która ciągłe doskonali działalność, nadąża za zmianami w miarę potrzeb konsumentów, dostosowuje swoją usługę do porad naszych klientów.

projektowanie-marki-biegunstudio

Najczęściej zadawane pytania

Koszt stworzenia dane projektu jest ściśle powiązany z wymaganiami jakie stawia przed nami zamawiający. Zachęcamy aby skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej, lub bardziej rozbudowanego formularza znajdującego się TUTAJ. Prosimy o szczegółowe wypełnienie wszystkich pól formularza dzięki czemu w ciągu 24 godzin otrzymacie Państwo spersonalizowany kosztorys, wraz z przewidywanym terminem realizacji oraz stosownym komentarzem.

Czas realizacji danego projektu jest związany z typem projektu, na przykład projekt strony internetowej wraz z modułem sklepu online zajmuje około 2 miesiące ciągłej pracy i współpracy z klientem. Czas trwania jest w głównej mierze uzależniony od czasu przeznaczonego na uzupełnienie wywiadu projektowego, przedstawienie pierwszej wersji/koncepcji, wdrażaniu kolejnych funkcjonalności do sklepów internetowych, a także poprawek. Ciągła komunikacja z klientem oraz zrozumienie jego potrzeb jest kluczowym elementem determinującym termin realizacji projektu.

Z chwilą zawarcia umowy zamawiający zobowiązuje się do wpłacenia 50% zaliczki za wykonanie sklepu internetowego. Reszta płatności jest dokonywania wraz z zakończeniem procesu projektowania. Obie transze płatności za projekt są poprzedzone wystawieniem Faktury VAT wraz ze wszelkimi szczegółami płatności (kwota, dane bankowe). Wszelkie informacje odnośnie płatności oraz zakresu wykonywania danej usługi odnajdziecie państwo w umowie, którą przesyłamy przed rozpoczęciem projektu.

Szczegółowy wywiad projektowy pozwala na jak najbardziej dokładne opisanie problematyki danego projektu. To od niego zależy głównie to czy projektant będzie w stanie odzwierciedlić wymagania klienta. Jeżeli w trakcie wykonywania projektu wizja będzie znacząco się różnić od prezentowanych wstępnych rozwiązań, należy jeszcze raz przeprowadzić wywiad projektowy. Pragniemy aby Państwo byli w 100% zadowoleni z oferowanych przez nas usług, dlatego też postanawiamy dołożyć wszelkich starań aby ukończyć projekt z zadowalającym efektem. W momencie, w którym tworzenie sklepu internetowego jest w końcowej fazie projektowania  – finalizacja i wdrożenie – nie ma możliwości dokonania znaczących zmian, takich jak zmiana szablon sklepu.

Wraz zakończeniem tworzenia sklepu internetowego wysyłamy do klienta wszelkie dane dostępowe do wszystkich usług związanych ze stroną. W skład tych danych wchodzą między innymi dane do serwera, kokpitu sklepu, skrzynek mailowych, social media stworzonych na potrzeby działania sklepu.

Dlaczego Biegun.Studio?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do przeprowadzenia klienta przez wszystkie etapy projektowania logo.

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez projektowanie zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

Szukasz grafika?

Poszukujesz firmy, która zajmie się kompletną identyfikacją wizualną firmy (logo, wizytówki, papier firmowy itd.), wizualizacją 3D produktów, czy stworzeniem strony internetowej? Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą należy się skontaktować.

Wprowadźmy Twój biznes na nowy poziom

Jesteśmy tutaj aby wprowadzić Twój biznes na całkiem nowy poziom.  Zależy nam na rozwoju firm, z którymi współpracujemy. Skontaktuj się z nami aby przeanalizować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu mailowego. Aby otrzymać wycenę projektu graficznego (np. logo) skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Możesz również zostawić wiadomość na czacie znajdującym się w lewym dolnym rogu strony. Zapraszam!

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

E-MAIL

To nie wszystko...

Sprawdź pełną ofertę Biegun.Studio

Dobra identyfikacja to istotne narzędzie wspomagające świadomość marki poprzez wywoływanie emocji i skojarzeń z nią związanych. Należy więc zadbać aby wszystkie elementy naszego marketingu były spójne i nie wprowadzały klientów w błąd.

Dobrze przemyślana kampania reklamowa, składająca się z banerów może przynieść naprawdę dobre efekty, zwłaszcza jeżeli myślimy o zainteresowaniu naszą działalnością lokalną społeczność.

Prowadzenie własnej działalności w internecie może wydawać się trudne jednak mając do dyspozycji odpowiednie osoby, które mają doświadczenie związane z E-commerce jest to o wiele łatwiejsze niż ci się wydaje. Skorzystaj z naszych usług i zacznij sprzedawać w internecie wykorzystując do tego Woocommerce, lub też Prestashop.

Woocommerce
WooCommerce - Poznaj ofertę
PrestaShop - Poznaj ofertę

Posiadanie strony firmowej w internecie dzisiaj nie jest wyłącznie pomocą w prowadzeniu biznesu, lecz koniecznością. Brak obecności w wyszukiwarce Google sprawia, że jesteśmy niewidoczni dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi tworzenia stron internetowych i bądź widoczny w internecie. Skorzystaj z przyjaznej użytkownikowi platformy WordPress!

WordPress - Poznaj ofertę

Grafika 3D coraz częściej pojawia się w naszej codzienności, nie tylko za sprawą nowoczesnych projektów graficznych, ale również zwykłych zdjęć produktowych w sklepach internetowych. Dzięki niej produkty pozostają bez skazy, taki efekt niekiedy jest niemożliwy do stworzenia nawet przez najlepszego fotografa. Skorzystaj z naszych usług projektowania specjalistycznego grafiki trójwymiarowej i wyróżnij się na tle konkurencji.

Biegun.Studio oferuje profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych jak i tych desktopowych. Naszym zadaniem jest wyposażenie programistów w wysokiej jakości materiały graficzne, a także udzielić podpowiedzi z zakresu doświadczenia użytkownika na stronie. Jeśli chciałbyś zadbać aby twoja aplikacja była intuicyjna, a jednocześnie dobrze wyglądała, jesteśmy najlepszą firmą, z którą należy się kontaktować.