Zaprojektujemy Twoją Wymarzoną Stronę Internetową!

Jeżeli pragniesz uruchomić swoją pierwszą stronę internetową, skontaktuj się z agencją interaktywną Biegun.Studio. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych o oprogramowanie WordPress. Zespół doświadczonych programistów oraz grafików przygotują dla Ciebie prostą w obsłudze, w pełni funkcjonalną stronę internetową. Oferujemy również wsparcie powdrożeniowe istniejących już firm w zakresie projektowania materiałów graficznych.

Jak wygląda proces projektowania?

Wywiad projektowy

Projekt rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji. Należą do nich: informacje o firmie, budżet, data zakończenia projektu oraz oczekiwania klienta.

Praca nad projektem

Przedstawienie efektów pracy oraz dyskusja nad ostateczną wersją. Dodawanie poprawek oraz przygotowanie plików do druku.

Finalizacja i wdrożenie

Udoskonalanie projektu. Wdrożenie projektu na serwer klienta. Wysyłka wszelkich materiałów graficznych odbywa się poprzez przesłanie ich przez zewnętrzny serwis do przechowywania plików. Następuje zakończenie projektu.

Wsparcie graficzne

Wraz z zakończeniem projektu proponujemy dalsze wsparcie graficzne firmy w zakresie przyszłych zmian na stronie internetowej lub social media firmy.

Wybrane projekty

Nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi ostatnimi pracami poniżej. Nie zapomnij zaglądnąć do sekcji referencji, w której to oddaliśmy głos osobom, z którymi współpracowaliśmy. Przekonaliśmy Cię? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, lub poprzez czat znajdujący się w lewym dolnym rogu strony.  Zapraszamy!

Współpracowaliśmy z:

Czym jest Biegun.Studio?

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą projektantów mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tworzenia stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz wdrażania nowych marek. Zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną stron internetowych.

Nasza misja.

Naszą misją jest dostarczanie jakościowych produktów w postaci stron internetowych, at także projektów graficznych, naszym klientom, którzy dopiero wkraczają na rynek. Zachęcamy do otworzenia własnego biznesu w Internecie oferując wysokiej jakości usługi z zakresu projektowania graficznego.

Wizja firmy.

Pragniemy stać się liderem w obsłudze graficznej firm znajdujących się na Śląsku, a w przyszłości w całej Polsce. Biegun.Studio to firma, która ciągłe doskonali działalność, nadąża za zmianami w miarę potrzeb konsumentów, dostosowuje swoją usługę do porad naszych klientów.

projektowanie-marki-biegunstudio

Najczęściej zadawane pytania

Koszt stworzenia strony internetowej jest ściśle powiązany z wymaganiami jakie stawia przed nami zamawiający. Każdy kto skontaktuje się z Biegun.Studio otrzyma w ciągu maksymalnie 24 godzin wstępną wycenę projektu. Po zaakceptowaniu wyceny oraz podpisaniu umowy nasz zespół rozpoczyna proces tworzenia Twojej witryny.

Zachęcamy aby skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej, lub bardziej rozbudowanego formularza znajdującego się TUTAJ. Prosimy o szczegółowe wypełnienie wszystkich pól formularza dzięki czemu w ciągu 24 godzin otrzymacie Państwo spersonalizowany kosztorys, wraz z przewidywanym terminem realizacji oraz stosownym komentarzem.

Termin realizacji stworzenia strony internetowej jest to około 20 – 30 dni roboczych w przypadku zwykłych stron internetowych, oraz 30 – 45 dni w przypadku sklepów online. Czas trwania jest w głównej mierze uzależniony od czasu przeznaczonego na uzupełnienie wywiadu projektowego, przedstawienie pierwszej wersji/koncepcji, a także poprawek do niej. Ciągła komunikacja z klientem oraz zrozumienie jego potrzeb jest kluczowym elementem determinującym termin realizacji projektu.

Z chwilą zawarcia umowy zamawiający zobowiązuje się do wpłacenia 20% zaliczki za wykonanie usługi graficznej (więcej informacji znajdą państwo bezpośrednio w umowie). Reszta płatności jest dokonywania wraz z zakończeniem procesu projektowania. Obie transze płatności za projekt są poprzedzone wystawieniem Faktury VAT wraz ze wszelkimi szczegółami płatności (kwota, dane bankowe).

Oczywiście, że tak. Szczegółowy wywiad projektowy pozwala na jak najbardziej dokładne opisanie problematyki danego projektu graficznego. To od niego zależy głównie to czy projektant będzie w stanie odzwierciedlić wymagania klienta. Jeżeli w trakcie wykonywania projektu wizja projektu będzie się różnić od prezentowanych wstępnych projektów, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Pragniemy aby Państwo byli w 100% zadowoleni z oferowanych przez nas usług, dlatego też postanawiamy dołożyć wszelkich starań aby ukończyć projekt z zadowalającym efektem.

Wszelkie informacje wraz z danymi dostępowymi otrzymują państwo po zapłacie drugiej transzy za projekt. W momencie zaksięgowania płatności jest wysyłany do państwa osobny plik wraz ze wszelkimi najważniejszymi informacjami odnośnie strony, kont pocztowych, social media oraz innych.

Dlaczego Biegun.Studio?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do przeprowadzenia klienta przez wszystkie etapy tworzenia strony internetowej!

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez projektowanie zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

Szukasz grafika?

Poszukujesz firmy, która zajmie się kompletną identyfikacją wizualną firmy (logo, wizytówki, papier firmowy itd.), wizualizacją 3D produktów, czy stworzeniem strony internetowej? Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą należy się skontaktować.

Wprowadźmy Twój biznes na nowy poziom

Jesteśmy tutaj aby wprowadzić Twój biznes na całkiem nowy poziom.  Zależy nam na rozwoju firm, z którymi współpracujemy. Skontaktuj się z nami aby przeanalizować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu mailowego. Aby otrzymać wycenę projektu graficznego (np. logo) skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Możesz również zostawić wiadomość na czacie znajdującym się w lewym dolnym rogu strony. Zapraszam!

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

E-MAIL

Przyjazny użytkownikowi CMS

Poznaj WordPressa

WordPress jest oprogramowaniem wyposażonym w wiele funkcjonalności. Możesz wykorzystać go jako blog dla swojej inwencji twórczej, ale również jako sklep internetowy! Oprócz wszechstronności jest to środowisko, w którym każdy, nawet najmniej zaawansowany, użytkownik się odnajdzie.

Agencja interaktywna Biegun.Studio zaprojektuje dla Ciebie stronę internetową, a także przeprowadzi szkolenie z obsługi strony. Skorzystaj ze wsparcia i od dziś pokaż się w Internecie.

To nie wszystko...

Sprawdź pełną ofertę Biegun.Studio

Dobra identyfikacja to istotne narzędzie wspomagające świadomość marki poprzez wywoływanie emocji i skojarzeń z nią związanych. Należy więc zadbać aby wszystkie elementy naszego marketingu były spójne i nie wprowadzały klientów w błąd.

Dobrze przemyślana kampania reklamowa, składająca się z banerów może przynieść naprawdę dobre efekty, zwłaszcza jeżeli myślimy o zainteresowaniu naszą działalnością lokalną społeczność.

Prowadzenie własnej działalności w internecie może wydawać się trudne jednak mając do dyspozycji odpowiednie osoby, które mają doświadczenie związane z E-commerce jest to o wiele łatwiejsze niż ci się wydaje. Skorzystaj z naszych usług i zacznij sprzedawać w internecie wykorzystując do tego Woocommerce, lub też Prestashop.

Woocommerce
WooCommerce - Poznaj ofertę
PrestaShop - Poznaj ofertę

Posiadanie strony firmowej w internecie dzisiaj nie jest wyłącznie pomocą w prowadzeniu biznesu, lecz koniecznością. Brak obecności w wyszukiwarce Google sprawia, że jesteśmy niewidoczni dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi tworzenia stron internetowych i bądź widoczny w internecie. Skorzystaj z przyjaznej użytkownikowi platformy WordPress!

WordPress - Poznaj ofertę

Grafika 3D coraz częściej pojawia się w naszej codzienności, nie tylko za sprawą nowoczesnych projektów graficznych, ale również zwykłych zdjęć produktowych w sklepach internetowych. Dzięki niej produkty pozostają bez skazy, taki efekt niekiedy jest niemożliwy do stworzenia nawet przez najlepszego fotografa. Skorzystaj z naszych usług projektowania specjalistycznego grafiki trójwymiarowej i wyróżnij się na tle konkurencji.

Biegun.Studio oferuje profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych jak i tych desktopowych. Naszym zadaniem jest wyposażenie programistów w wysokiej jakości materiały graficzne, a także udzielić podpowiedzi z zakresu doświadczenia użytkownika na stronie. Jeśli chciałbyś zadbać aby twoja aplikacja była intuicyjna, a jednocześnie dobrze wyglądała, jesteśmy najlepszą firmą, z którą należy się kontaktować.