Program Partnerski

Znasz kogoś kto aktywnie poszukuje grafika? Poleć nas i zarabiaj!

Biegun.studio rozpoczyna nowy program partnerski, w którym to ty będziesz mógł aktywnie zarabiać. Wystarczy, że polecisz nasze usługi swoim znajomym, a także rodzinie. Jeśli oni skorzystają z naszych usług, będziesz mógł otrzymać od nas nawet do 10% kwoty zamówienia. Poniżej znajduje się tabela, w której możesz sprawdzić ile możesz zarobić w zależności od kwoty zamówienia na nasze usługi graficzne.

5%

Przy zamówieniu 0-500zł

Przykład.
Jeżeli klient zamówi w naszej firmie usługę opiewającą na kwotę 400zł to osoba, która została wymieniona jako polecająca nas otrzyma kwotę 20zł.

7%

Przy zamówieniu 501 - 1000zł

Przykład.
Jeżeli klient zamówi w naszej firmie usługę opiewającą na kwotę 800zł to osoba, która została wymieniona jako polecająca nas otrzyma kwotę 56zł.

10%

Przy zamówieniu 1001-2000zł

Przykład.
Jeżeli klient zamówi w naszej firmie usługę opiewającą na kwotę 1600zł to osoba, która została wymieniona jako polecająca nas otrzyma kwotę 160zł.

>10%

Przy zamówieniu ponad 2001zł

Kwota, która będzie wypłacana z tytułu polecenia będzie ustalana indywidualnie.

Promocja trwa od 1 stycznia 2020r. i będzie trwać aż do odwołania, o czym poinformujemy wcześniej poprzez nasze social media. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub również można skorzystać z funkcji czatu znajdującego się po lewej stronie. Zapraszamy!

ADRES

ul. Józefa Gallusa 24c
Katowice, Śląskie

TELEFON

E-MAIL