Pozycjonowanie oraz pełna optymalizacja stron internetowych.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, a także optymalizacja i zarządzanie ruchem użytkowników w witrynie. Wykorzystaj wiedzę doświadczonego zespołu Biegun.Studio i zdobądź nowych klientów poprzez uzyskanie najwyższych miejsc w wynikach wyszukiwania. Skorzystaj z niezobowiązującej wyceny oraz otrzymaj ofertę skrojoną specjalnie do Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Przygotowanie do procesu optymalizacji

Wywiad projektowy

Projekt rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji. Należą do nich: informacje o firmie, założenia projektowe, charakterystyka branży firmy oraz oczekiwania klienta.

Praca nad projektem

Przedstawienie harmonogramu prac oraz stworzenie najważniejszych elementów projektu. Comiesięczne przekazywanie efektów pracy w dostępnej formie. Konsultacja z klientem na temat zmian na stronie, oraz działaniach offsite.

Sprawdzony sposób zarządzania Twoją stroną

Etapy prac nad Twoją stroną internetową.

Pracę nad Twoją stroną internetową podzieliliśmy na etapy. Każdy z nich ma za zadanie usunąć błędy, które mogą powodować gorszy wynik strony internetowej, a także optymalizację treści. Dzięki jasno zdefiniowanemu harmonogramowi prac będziesz stale poinformowany czym aktualnie się zajmujemy, oraz kiedy można spodziewać się wymiernych wyników. Jesteśmy skuteczni, dlatego też zaufały nam firmy z wielu krajów Unii Europejskiej. Poniżej znajdziesz informację co możemy dla Ciebie zrobić.

Etap 1

Naprawa błędów krytycznych

Pierwszy etap jest to zapoznanie się ze stanem witryny oraz jego bezpośrednią pozycją w rankingu Google. Kluczowym aspektem w trakcie trwania tego etapu jest rozwiązanie wszelkich problemów z wyświetlaniem się już istniejących stron internetowych, a także błędów pojawiających się na jej podstronach. Należy skupić się na indeksacji podstron witryny, a także zapoznaniem się ze słowami kluczowymi oraz analizą użytkowników pojawiających się na stronie.

Etap 2

Integracja narzędzi Google oraz social media

Drugi etap jest to praca nad integracją strony internetowej oraz usług zewnętrznych serwisów. W głównej mierze należy skupić się nad wyświetlaniem się witryny „na zewnątrz”, czyli w Google Moja Firma, Social Media (Facebook, możliwe założenie Instagrama), oraz katalogach firm. Z czynności, które należy podjąć trzeba wyróżnić stworzenie oraz konfigurację wizytówki Google (jeśli takowej nie ma) oraz pracę nad słowami kluczowymi.

Etap 3

Optymalizacja On-Site

Trzeci etap jest to optymalizacja treści „wewnątrz” strony internetowej. Pracę należy rozpocząć od analizy występowania najważniejszych słów kluczowych na podstronach serwisu. Obowiązkiem będzie również sprawdzenie sekcji stron pod kątem ich zgodności ze sztuką pozycjonowania. Implementacja modułu bloga na stronie internetowej (jeśli takowego nie ma). Etap trzeci charakteryzuje się pracą nad linkowaniem wewnętrznym, oraz zarządzaniem szybkością witryny. 

Etap 4

Utrzymanie oraz dodawanie treści merytorycznych

Czwarty etap jest to wzbogacanie witryny w merytoryczną treść bogatą w słowa kluczowe. W tym etapie, mając już do dyspozycji wiedzę na temat ruchu użytkowników, należy zdiagnozować źródła pochodzenia odbiorców treści. Należy również zanalizować bezpośrednią konkurencję oraz jej mocne i słabe strony.

Profesjonalne wsparcie

Jesteśmy firmą z Katowic, która wie co zrobić aby twoja strona internetowa znalazła się na najwyższych pozycjach wyszukiwarek. W naszym portfolio znajdują się szeroka gama stron internetowych, od pojedynczych landing page po rozbudowane serwisy zajmujące się sprzedażą w internecie. Przez lata pracy zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, którzy dzięki naszej pracy rozbudowali bazę klientów oraz pomnażali zyski. Interesuje cię pozycjonowanie lokalne? A może chciałbyś zaistnieć na większym obszarze? Jesteśmy po to aby Tobie pomóc.

Korzyści ze współpracy z Biegun.Studio

Decydując się na współpracę z Biegun.Studio otrzymujesz:

  • comiesięczny audyt składający się z wykonanej dotychczas pracy wraz ze wskazaniem najważniejszych statystyk, jakie zanotowała Twoja strona.
  • dedykowanego specjaliste, który służy pomocą z każdym zapytaniem, to on będzie czuwał nad wydajnością witryny,
  • wsparcie programistyczne, w momencie kiedy należy wdrożyć obowiązkowe poprawy,
  • optymalizację szybkości strony,
  • badanie działań konkurencji i porównanie ich wyników z Twoją stroną,
  • zaufaną firmę, która pomoże Tobie w osiągnięciu satysfakcjonujących wyników wyszukiwania.

Współpracowaliśmy z:

Czym jest Biegun.Studio?

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą projektantów mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania logo, identyfikacji wizualnej oraz wdrażania nowych marek. Zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną stron internetowych.

Nasza misja.

Naszą misją jest dostarczanie jakościowych produktów w postaci projektów graficznych, naszym klientom, którzy dopiero wkraczają na rynek. Zachęcamy do otworzenia własnego biznesu w Internecie oferując wysokiej jakości usługi z zakresu projektowania graficznego.

Wizja firmy.

Pragniemy stać się liderem w obsłudze graficznej firm znajdujących się na Śląsku, a w przyszłości w całej Polsce. Biegun.Studio to firma, która ciągłe doskonali działalność, nadąża za zmianami w miarę potrzeb konsumentów, dostosowuje swoją usługę do porad naszych klientów.

projektowanie-marki-biegunstudio

Najczęściej zadawane pytania

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) są to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej poprzez znalezienie się w pierwszych wynikach wyszukiwania w danej wyszukiwarce (np. Google). Wysokie miejsce skutkuje częstszymi odwiedzinami strony przez osoby zainteresowane usługami (lub produktem) danej firmy, co z kolei przekłada się na zwiększenie ilości zamówień (konwersji).

Po wykonaniu audytu strony, czyli sprawdzeniu witryny pod kątem najważniejszych słów kluczowych, branży w jakiej dana firma się znajduje, błędów jakie mogą wpływać na niską pozycję strony, przechodzimy do ustalenia harmonogramu prac na najbliższe 3 miesiące. Z każdym kolejnym miesiącem harmonogram będzie się zmieniał w zależności od zadań jakie muszą zostać wykonane. Comiesięczny raport, który będziemy do państwa wysyłać, będzie podsumowaniem statystyk strony, podjętych zadań oraz wniosków jakie się nasunęły w trakcie pracy nad stroną.

Z chwilą zawarcia umowy zamawiający zobowiązuje się do uiszczenia opłaty aktywacyjnej, czyli opłaty za pozycjonowanie za pierwszy miesiąc. Pierwszego dnia każdego miesiąca wystawiana będzie faktura VAT wraz ze wszelkimi szczegółami płatności (kwota, dane bankowe).

Pierwsze efekty pozycjonowania można zauwayć po ok. 4-12 miesięcy. Długi czas oczekiwania na postępy jest spowodowany kilkoma czynnikami: czasem jaki musi upłynąć aby indeks Google został zaktualizowany, historią domeny, działaniami konkurencji. Efekty działania pozycjonowania będą mogli państwo zauważyć w raportach, które będziemy do państwa wysyłać oraz bezpośrednio w wyszukiwarce wpisując odpowiednie słowo kluczowe.

Umowy na usługi pozycjonowania stron internetowych mają przynajmniej roczny termin realizacji. W szczególnych przypadkach możliwe jest skrócenie umowy, ale nie krócej niż 9 miesięcy. Aby móc pracować nad pozycjonowaniem strony ważnym jest aby zmiany dokonywać stopniowo oraz regularnie. Jeżeli prace nad pozycjonowaniem zostałyby wstrzymane po krótkim okresie czasu, efekty nie będą widoczne dla użytkownika.

Dlaczego Biegun.Studio?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do przeprowadzenia klienta przez wszystkie etapy pozycjonowania strony.

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez projektowanie zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

Szukasz grafika?

Poszukujesz firmy, która zajmie się kompletną identyfikacją wizualną firmy (logo, wizytówki, papier firmowy itd.), wizualizacją 3D produktów, czy stworzeniem strony internetowej? Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą należy się skontaktować.

Wprowadźmy Twój biznes na nowy poziom

Jesteśmy tutaj aby wprowadzić Twój biznes na całkiem nowy poziom.  Zależy nam na rozwoju firm, z którymi współpracujemy. Skontaktuj się z nami aby przeanalizować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu mailowego. Aby otrzymać wycenę projektu graficznego (np. logo) skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Możesz również zostawić wiadomość na czacie znajdującym się w lewym dolnym rogu strony. Zapraszam!

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

E-MAIL

To nie wszystko...

Sprawdź pełną ofertę Biegun.Studio

Dobra identyfikacja to istotne narzędzie wspomagające świadomość marki poprzez wywoływanie emocji i skojarzeń z nią związanych. Należy więc zadbać aby wszystkie elementy naszego marketingu były spójne i nie wprowadzały klientów w błąd.

Dobrze przemyślana kampania reklamowa, składająca się z banerów może przynieść naprawdę dobre efekty, zwłaszcza jeżeli myślimy o zainteresowaniu naszą działalnością lokalną społeczność.

Prowadzenie własnej działalności w internecie może wydawać się trudne jednak mając do dyspozycji odpowiednie osoby, które mają doświadczenie związane z E-commerce jest to o wiele łatwiejsze niż ci się wydaje. Skorzystaj z naszych usług i zacznij sprzedawać w internecie wykorzystując do tego Woocommerce, lub też Prestashop.

Woocommerce
WooCommerce - Poznaj ofertę
PrestaShop - Poznaj ofertę

Posiadanie strony firmowej w internecie dzisiaj nie jest wyłącznie pomocą w prowadzeniu biznesu, lecz koniecznością. Brak obecności w wyszukiwarce Google sprawia, że jesteśmy niewidoczni dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi tworzenia stron internetowych i bądź widoczny w internecie. Skorzystaj z przyjaznej użytkownikowi platformy WordPress!

WordPress - Poznaj ofertę

Grafika 3D coraz częściej pojawia się w naszej codzienności, nie tylko za sprawą nowoczesnych projektów graficznych, ale również zwykłych zdjęć produktowych w sklepach internetowych. Dzięki niej produkty pozostają bez skazy, taki efekt niekiedy jest niemożliwy do stworzenia nawet przez najlepszego fotografa. Skorzystaj z naszych usług projektowania specjalistycznego grafiki trójwymiarowej i wyróżnij się na tle konkurencji.

Biegun.Studio oferuje profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych jak i tych desktopowych. Naszym zadaniem jest wyposażenie programistów w wysokiej jakości materiały graficzne, a także udzielić podpowiedzi z zakresu doświadczenia użytkownika na stronie. Jeśli chciałbyś zadbać aby twoja aplikacja była intuicyjna, a jednocześnie dobrze wyglądała, jesteśmy najlepszą firmą, z którą należy się kontaktować.