Identyfikacja wizualna mywebpage.rocks

USŁUGA
:

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

DATA
:

CZERWIEC, 2019

Identyfikacja wizualna firmy MyWebPageRocks składała się ze stworzenia loga (kilku wersji), ikony, banerów reklamowych, papieru firmowego, a także wizytówek.

MyWebPageRocks jest to firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych, kreowaniem wizerunku firmy w internecie, a także wsparciem programistycznym firm trzecich.

Głównym założeniem projektu było stworzenie ikony symbolizującej nowy pomysł. Ma to świadczyć o zaangażowaniu w podejściu do klienta, a także innowacyjności w podejmowaniu decyzji.

NOWOCZESNY BRANDING

Zadbaj już dziś o swój wizerunek w internecie. Pamiętaj, że posiadając spójny wizerunek sprawisz, że więcej klientów zapamięta twoją firmę, a co za tym idzie, będzie mogło do ciebie wrócić.

OSTATNIE POSTY

Dodawanie plików wektorowych do WordPressa

Korzystanie z plików wektorowych na stronie internetowej wiąże się z wieloma korzyściami. Niestety WordPress, czyli oprogramowanie odpowiadające za około 43% wszystkich witryn w Internecie nie zezwala na swobodne dodawanie plików
PRZECZYTAJ

Prototyp High-Fidelity vs. Low-Fidelity

Projektowanie doświadczeń użytkownika z roku na rok zyskuje coraz to większą ilość fanów. Częścią z nich są osoby, które pragną się przebranżowić, zmienić ścieżkę kariery. Istnieje również spora liczba osób,
PRZECZYTAJ

Chcesz zobaczyć nad czym aktualnie pracuję? Wszystkiego dowiesz się na moim instagramie. Zapraszam

#biegun.grafik

 

Zaprojektuj stronę internetową razem z nami!

Otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Zostaw swoje dane kontaktowe i otrzymaj ofertę już w 24h!