Opieka graficzna dla przedsiębiorstw!

Biegun.Studio zajmuje się profesjonalnym budowaniem silnych marek według ściśle określonej strategii marketingowych. Rozumiemy ile problemów może kosztować stworzenie dodatkowego etatu oraz proces rekrutacji pracownika. Wychodzimy zatem na przeciw państwa oczekiwaniom i oferujemy możliwość stałej lub tymczasowej opieki graficznej. Nasi doświadczeni projektanci oraz programiści zajmą się stworzeniem idealnych rozwiązań spełniające państwa potrzeby.  Projektowanie grafik użytkowych, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie witryn. Zapraszamy do kontaktu!

Korzyści wynikające z opieki graficznej

Dedykowany specjalista

Moment akceptacji umowy na usługi graficzne jest momentem, w którym przydzielany jest państwu dedykowany specjalista, z którym będziecie państwo konsultować wszelkie projekty oraz poprawki. Etap współpracy nie różni się od zatrudnienia projektanta na własny etat, więc oszczędzają państwo na czasie oraz kosztach prowadzenia rekrutacji.

Doświadczony zespół

Każdy z naszych pracowników jest doświadczonym projektantem mającym za sobą dziesiątki ukończonych projektów, a tym samym zadowolonych klientów. Inspirujemy się najnowszymi trendami nie zapominając jednocześnie o specyfice danej branży, wyróżnia nas to na tle bezpośredniej konkurencji.

Unikalny design

Projekty graficzne, czy też rozwiązania internetowe, są projektowane od zera według państwa wymagań przedstawionych w wywiadzie projektowym, który poprzedza rozpoczęcia nowych prac. Grafiki wykonane przed Biegun.Studio charakteryzują się wysoką funkcjonalnością. Dobry wygląd to podstawa, projekty graficzne spełniają swoją rolę na stronie internetowej.

Oszczędność kosztów

Korzystając z opieki graficznej oszczędzają państwo nie tylko czas poświęcony na znalezienie odpowiedniej osoby na stanowisko grafika, ale również pieniądze. Tworzenie nowego etatu oraz zapewnienie odpowiedniego sprzętu oraz oprogramowania kosztuje, korzystając z usług Biegun.Studio ograniczacie państwo znacząco koszty, jednocześnie posiadając gwarancję jakości wykonanych grafik.

Kontakt całodobowy

Zadowolenie klienta jest naszym największym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że również Państwo mają prawo być w pracy dlatego też uruchomiliśmy infolinię, na którą można się dodzwonić 24/7. Jeżeli zależy ci na znacznym przyśpieszeniu projektu skorzystaj z formularza kontaktowego, w którym będziesz mógł opisać swój projekt. Pamiętaj, że niezobowiązującą wycenę otrzymasz już w 24 godziny.

Jak wygląda proces projektowania?

Wywiad projektowy

Projekt rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji. Należą do nich: informacje o firmie, budżet, data zakończenia projektu oraz oczekiwania klienta.

Praca nad projektem

Przedstawienie efektów pracy oraz dyskusja nad ostateczną wersją. Dodawanie poprawek oraz przygotowanie plików do druku.

Finalizacja i wdrożenie

Udoskonalanie projektu. Wdrożenie projektu na stronę internetową klienta – opcjonalne lub wysłanie plików do drukarni. Wysyłka plików wraz ze wszystkimi najważniejszymi rozszerzeniami (PDF, AI, SVG, JPG). Następuje zakończenie procesu.

Identyfikacja wizualna dla firm!

Poszukujesz firmy, która zajmie się pełną obsługą identyfikacji wizualnej twojej firmy? Biegun.Studio oferuje pełną opiekę graficzną nowo powstałym firmom. Zaprojektujemy dla Ciebie logo, papier firmowy, grafiki na potrzebę social media, a także materiały promocyjne. Dedykowany specjalista, którego otrzymają państwo w momencie akceptacji umowy, będzie do państwa bezpośredniej dyspozycji.

Funkcjonalność i estetyka

Rozwiązania graficzne oferowane przez Biegun.Studio mają za zadanie nie tylko dobrze wyglądać ale również nieść ze sobą również wartość dodaną w postaci zarządzaniem odpowiednim ruchem użytkowników. Wiemy jak zaprojektować grafiki, aby skupiały uwagę oraz zachęcały Twoich potencjalnych klientów do skorzystania z Twoich usług, lub też zakupu produktów w sklepie internetowym.

Współpracowaliśmy z:

Czym jest Biegun.Studio?

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą projektantów mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania logo, identyfikacji wizualnej oraz wdrażania nowych marek. Zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną stron internetowych.

Nasza misja.

Naszą misją jest dostarczanie jakościowych produktów w postaci projektów graficznych, naszym klientom, którzy dopiero wkraczają na rynek. Zachęcamy do otworzenia własnego biznesu w Internecie oferując wysokiej jakości usługi z zakresu projektowania graficznego.

Wizja firmy.

Pragniemy stać się liderem w obsłudze graficznej firm znajdujących się na Śląsku, a w przyszłości w całej Polsce. Biegun.Studio to firma, która ciągłe doskonali działalność, nadąża za zmianami w miarę potrzeb konsumentów, dostosowuje swoją usługę do porad naszych klientów.

projektowanie-marki-biegunstudio

Najczęściej zadawane pytania

Koszt stworzenia dane projektu jest ściśle powiązany z wymaganiami jakie stawia przed nami zamawiający. Zachęcamy aby skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej, lub bardziej rozbudowanego formularza znajdującego się TUTAJ. Prosimy o szczegółowe wypełnienie wszystkich pól formularza dzięki czemu w ciągu 24 godzin otrzymacie Państwo spersonalizowany kosztorys, wraz z przewidywanym terminem realizacji oraz stosownym komentarzem.

Tak, wszelkie informacje odnośnie terminu realizacji wysyłamy wraz z wyceną zlecenia. Czas realizacji danego projektu jest związany z jego typem, na przykład proces zaprojektowania katalogu składającego się z 40 stron zajmuje około 2 miesiące ciągłej pracy i ciągłej współpracy z klientem, zaprojektowanie ulotki trwa zazwyczaj nie więcej niż 7 dni roboczych. Czas trwania jest w głównej mierze uzależniony od czasu przeznaczonego na uzupełnienie wywiadu projektowego, przedstawienie pierwszej wersji/koncepcji, a także poprawek do niej. Ciągła komunikacja z klientem oraz zrozumienie jego potrzeb jest kluczowym elementem determinującym termin realizacji projektu.

O ile nie ustalono inaczej, z chwilą zawarcia umowy zamawiający zobowiązuje się do wpłacenia 50% zaliczki za wykonanie usługi graficznej. Reszta płatności jest dokonywania wraz z zakończeniem procesu projektowania. Obie transze płatności za projekt są poprzedzone wystawieniem Faktury VAT wraz ze wszelkimi szczegółami płatności (kwota, dane bankowe). Możliwe jest również nawiązanie stałej współpracy, w której klient na podstawie wcześniej wystawionej faktury będzie opłacał usługę projektowania graficznego w formie abonamentowej.

Szczegółowy wywiad projektowy pozwala na jak najbardziej dokładne opisanie problematyki danego projektu graficznego. To od niego zależy głównie to czy projektant będzie w stanie odzwierciedlić wymagania klienta. Jeżeli w trakcie wykonywania projektu wizja projektu będzie znacząco się różnić od prezentowanych wstępnych projektów, należy jeszcze raz przeprowadzić wywiad projektowy. Pragniemy aby Państwo byli w 100% zadowoleni z oferowanych przez nas usług, dlatego też postanawiamy dołożyć wszelkich starań aby ukończyć projekt z zadowalającym efektem.

Wyeksportowane pliki zostają umieszczone na zewnętrznych serwerach, do których zostaną wysłane do państwa linki dostępowe. Linki te będą cały czas aktywne, więc nie ma możliwości aby Państwo nie mieli dostępu do materiałów graficznych. Zalecamy jednak aby po zakończeniu projektu zgrać całą zawartość folderu na własny dysk.

Dlaczego Biegun.Studio?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do przeprowadzenia klienta przez wszystkie etapy projektowania unikalnych grafik.

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez projektowanie zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

Szukasz grafika?

Poszukujesz firmy, która zajmie się kompletną identyfikacją wizualną firmy (logo, wizytówki, papier firmowy itd.), wizualizacją 3D produktów, czy stworzeniem strony internetowej? Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą należy się skontaktować.

Wprowadźmy Twój biznes na nowy poziom

Jesteśmy tutaj aby wprowadzić Twój biznes na całkiem nowy poziom.  Zależy nam na rozwoju firm, z którymi współpracujemy. Skontaktuj się z nami aby przeanalizować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu mailowego. Aby otrzymać wycenę projektu graficznego (np. logo) skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Możesz również zostawić wiadomość na czacie znajdującym się w lewym dolnym rogu strony. Zapraszam!

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

E-MAIL

To nie wszystko...

Sprawdź pełną ofertę Biegun.Studio

Dobra identyfikacja to istotne narzędzie wspomagające świadomość marki poprzez wywoływanie emocji i skojarzeń z nią związanych. Należy więc zadbać aby wszystkie elementy naszego marketingu były spójne i nie wprowadzały klientów w błąd.

Dobrze przemyślana kampania reklamowa, składająca się z banerów może przynieść naprawdę dobre efekty, zwłaszcza jeżeli myślimy o zainteresowaniu naszą działalnością lokalną społeczność.

Prowadzenie własnej działalności w internecie może wydawać się trudne jednak mając do dyspozycji odpowiednie osoby, które mają doświadczenie związane z E-commerce jest to o wiele łatwiejsze niż ci się wydaje. Skorzystaj z naszych usług i zacznij sprzedawać w internecie wykorzystując do tego Woocommerce, lub też Prestashop.

Woocommerce
WooCommerce - Poznaj ofertę
PrestaShop - Poznaj ofertę

Posiadanie strony firmowej w internecie dzisiaj nie jest wyłącznie pomocą w prowadzeniu biznesu, lecz koniecznością. Brak obecności w wyszukiwarce Google sprawia, że jesteśmy niewidoczni dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi tworzenia stron internetowych i bądź widoczny w internecie. Skorzystaj z przyjaznej użytkownikowi platformy WordPress!

WordPress - Poznaj ofertę

Grafika 3D coraz częściej pojawia się w naszej codzienności, nie tylko za sprawą nowoczesnych projektów graficznych, ale również zwykłych zdjęć produktowych w sklepach internetowych. Dzięki niej produkty pozostają bez skazy, taki efekt niekiedy jest niemożliwy do stworzenia nawet przez najlepszego fotografa. Skorzystaj z naszych usług projektowania specjalistycznego grafiki trójwymiarowej i wyróżnij się na tle konkurencji.

Biegun.Studio oferuje profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych jak i tych desktopowych. Naszym zadaniem jest wyposażenie programistów w wysokiej jakości materiały graficzne, a także udzielić podpowiedzi z zakresu doświadczenia użytkownika na stronie. Jeśli chciałbyś zadbać aby twoja aplikacja była intuicyjna, a jednocześnie dobrze wyglądała, jesteśmy najlepszą firmą, z którą należy się kontaktować.