Oferty pracy

Praktyki - Projektant Graficzny

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez projektowanie zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

W naszej firmie oferujemy możliwość przeprowadzenia praktyk dotyczących projektowania graficznego. Jeżeli uważasz, że grafika komputerowa jest tematem, którym pragniesz zająć się zawodowo zapraszamy do kontaktu. Proces współpracy będzie przebiegał wyłącznie zdalnie. Będą przydzielane Tobie zadania, dzięki którym opanujesz technikę posługiwania się programami z rodziny Adobe. Każdy projekt będzie przybliżał Cię do osiągnięcia niezbędnych umiejętności na stanowisku projektanta graficznego. Praktyki w Biegun.Studio są bezpłatne. Stawiamy na rozwój wszystkich studentów zgłaszających się do nas. Jednakże, jeżeli materiały graficzne przygotowywane przez Ciebie zostaną wykorzystane w projektach płatnych otrzymasz stosowną zapłatę za wkład w rozwój firmy.

Potencjalny zakres zadań jakie na Ciebie będą czekały w Biegun.Studio:

Nie martw się jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego w projektowaniu graficznym. Oferujemy pełną pomoc w wdrażaniu się w tryb pracy z zespołem grafików. Najważniejszymi elementami, którymi powinien się cechować kandydat na praktyki w naszej firmie jest chęć do pracy, zaangażowanie, oraz podstawowa umiejętność obsługi takich programów jak Adobe Photoshop czy też Illustrator. Celem programu stażowego jest przygotowanie do pracy na konkretnym stanowisku. Jeżeli dobrze sprawdzisz się w trakcie naszych praktyk możliwe jest kontynuowanie dalszej współpracy.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą! Zapraszamy do kontaktu!

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

E-MAIL