CZEŚĆ! SZUKASZ GRAFIKA?

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez tworzenia zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

Kolejną usługą, którą oferujemy naszym klientom jest tworzenie kampanii reklamowych w serwisie Google, oraz Facebook. Zoptymalizowane kampanię Smart, Ads przynoszą wielokrotność zwrotu z inwestycji objawiając się w konwersjach sklepów internetowych. Profesjonalne zarządzanie stronami internetowymi oraz analiza i raportowanie działań użytkowników na stronie jest ważnym elementem współpracy z naszymi klientami. Dlatego nasza misją jest zadbanie o zadowolenie klienta oraz dostarczanie wysokiej jakości materiałów graficznych i dzieł.

Jeżeli poszukujesz firmy, która zajmie się wizualizacją 3D produktów, identyfikacją wizualną firmy, czy pilnej pomocy grafika, jesteśmy odpowiednią firmą, z którą należy się skontaktować.

OSTATNIE POSTY

Projektowanie rozwijanego menu w Adobe XD

Projektowanie interfejsów użytkownika stawia przed projektantami wiele wyzwań, nie wszystkie z nich da się w przystępny sposób rozwiązać. Jednym z takich wyzwań jest stworzenie interaktywnego menu w formie listy rozwijanej.
PRZECZYTAJ

Dodawanie zdjęć do programu Blender

W dzisiejszym artykule przedstawię prosty sposób na dodawanie zdjęcia oraz wszelkich grafik do jednego z najpopularniejszych programów służących do tworzenia obiektów trójwymiarowych, czyli Blendera. Artykuł ma za zadanie zaprezentować proces
PRZECZYTAJ

Chcesz zobaczyć nad czym aktualnie pracujemy? Wszystkiego dowiesz się na naszym instagramie. Zapraszamy!

#biegun.grafik

Zaprojektuj stronę internetową razem z nami!

Otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Zostaw swoje dane kontaktowe i otrzymaj ofertę już w 24h!