Reklamuj się w Google Adwords

Czy chcesz zacząć reklamować się z wykorzystaniem wyszukiwarki Google lecz nie wiesz jak to zrobić? W Biegun.Studio jesteśmy po to aby Ci w tym pomóc! Oferujemy stworzenie skutecznych kampanii reklamowych. Postaw na naszą wiedzę i doświadczenie. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz niezobowiązującą umowę już w 24 godziny.

Stań się widoczny dla swoich klientów!

Google Adwords - rozwiązanie dla firm

Skuteczna forma reklamy w Internecie. Prowadzisz własny biznes oraz chcesz rozpromować swoje usługi w internecie? Google Ads jest to platforma dzięki, której możesz odnaleźć się w górnych wynikach wyszukiwania dla danego słowa kluczowego. Ustal razem z nami cel kampanii oraz powiększaj bazę klientów poprzez zwiększenie ruchu na własnej stronie internetowej!

Czy wiesz, że dzięki kampaniom reklamowym możesz dotrzeć do milionów użytkowników internetu? Każdy z nas codziennie korzysta z wyszukiwarki w poszukiwaniu określonych produktów i usług. Dzięki korzystaniu z reklam Google Ads będziesz w stanie umieścić własną reklamę w górnych wynikach wyszukiwania. Spowoduje to zwiększenie ruchu na stronie internetowej, co w konsekwencji prowadzi do zwiększenia konwersji. Dzięki wypracowaniu określonych strategii oraz działań na stronie dotrzesz do określonej grupy docelowej. Działanie to prowadzi do wypracowania sprzedażowego sukcesu!

Współpracowaliśmy z:

Przed rozpoczęciem...

Wywiad projektowy

Projekt rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji. Należą do nich: informacje o firmie, założenia projektowe, charakterystyka branży firmy oraz oczekiwania klienta.

Praca nad projektem

Przedstawienie harmonogramu prac oraz stworzenie najważniejszych elementów projektu. Comiesięczne przekazywanie efektów pracy w dostępnej formie. Konsultacja z klientem na temat zmian na stronie, oraz działaniach offsite.

Sprawdzony sposób zarządzania Twoją marką

Budowa kampanii Google Ads

Pracę nad Twoimi kampaniami reklamowymi oraz wizerunkowymi podzieliliśmy na etapy. Pragniemy wyjaśnić z czym wiąże się współpraca z naszą firma. Dzięki jasno zdefiniowanemu harmonogramowi nasi klienci są stale poinformowani czym aktualnie się zajmujemy, oraz kiedy można spodziewać się wymiernych wyników. Jesteśmy skuteczni, dlatego też zaufały nam firmy z wielu krajów Unii Europejskiej. Poniżej znajdziesz informację co możemy dla Ciebie zrobić.

Etap 1

Dialog

Dialog nie kończy się na wywiadzie projektowym. Szczególnie we wstępnej fazie współpracy naszym zadaniem jest poznanie Twojej firmy bliżej. Czym się zajmujecie? Co chcielibyście osiągnąć poprzez rozpoczęcie kampanii reklamowych w Google Ads? Na te wszystkie pytanie chcielibyśmy poznać odpowiedź. 

Etap 2

Budowanie strategii kampanii

Po przeanalizowaniu wszystkich najważniejszych czynników wpływających na zasięg oraz wielkość kampanii marketingowej ustalamy plan działań na najbliższe 3 miesiące. W tym okresie rozpoczynamy budowanie Twojej marki. Wszystkie materiały wykorzystywane w kampaniach będą przystosowane do potrzeb grupy docelowej, w którą celuje Państwa firma. W Biegun.Studio kładziemy główny nacisk na słowa kluczowe, pod którymi nasi klienci chcą się pojawiać. Zintegrowane działania pozycjonowania oraz Google Ads prowadzą do większej widoczności marki w wynikach wyszukiwania, co z kolei przekłada się na ilość konwersji.  

Etap 3

Optymalizacja

Utworzenie kampanii reklamowych i wizerunkowych oraz ich start nie jest powodem do zaprzestania dalszych prac. Kampanie marketingowe należy dostosowywać do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników. Wyciągamy wnioski oraz przygotowujemy nowe kampanie, po to aby dzięki doświadczeniu z poprzednich kampanii móc tworzyć jeszcze bardziej skuteczne reklamy. To co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji jest stały kontakt z klientem oraz możliwość ingerencji w dodawane materiały. Prowadzenie kampanii reklamowych nie ogranicza się do obrania jednej ścieżki lecz dostosowywania jej na potrzeby nowych potrzeb oraz bieżących trendów.

Etap 4

Generowanie raportów

Comiesięczne raporty opisujące schemat działań prowadzonych w Google Ads. W raportach mierzymy efektywność komunikacji marki z obraną grupą docelową. Każdy raport przybliża nas do osiągnięcia założonych celów biznesowych, dlatego tak ważnym aspektem pracy nad komunikacją z klientami, jest monitorowanie efektów kampanii.

Widoczność firmy

W dzisiejszych czasach nie wykorzystywanie potencjału internetu prowadzi do katastrofy sprzedażowej. Użytkownik nie będzie w stanie znaleźć twojej firmy, więc w konsekwencji skorzysta z usług konkurencji. Proces pozycjonowania strony może trwać latami, zaś reklamy w Google Ads umożliwiają pokazanie się szerokiej grupie docelowej w błyskawicznym tempie. Korzystając z narzędzi Google wyprzedzisz konkurencję oraz osiągniesz realne korzyści biznesowe.

Korzyści ze współpracy z Biegun.Studio

Decydując się na współpracę z Biegun.Studio otrzymujesz:

  • comiesięczny raport składający się z wykonanej dotychczas pracy wraz ze wskazaniem najważniejszych statystyk, jakie zanotowały Twoje strony w reklamach Google.
  • dedykowanego specjalistę, który służy pomocą z każdym zapytaniem, to on będzie czuwał nad działaniem kampanii reklamowych i wizerunkowych,
  • optymalizację kampanii oraz bieżące dostosowywanie ich do nowych celów biznesowych,
  • badanie działań konkurencji i porównanie ich wyników z Twoją stroną,
  • efektywne wykorzystanie budżetu dzięki dotarciu do grupy docelowej Twojej firmy,
  • zaufaną firmę, która pomoże Tobie w osiągnięciu satysfakcjonujących wyników.

Czym jest Biegun.Studio?

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą projektantów mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania logo, identyfikacji wizualnej oraz wdrażania nowych marek. Zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną stron internetowych.

Nasza misja.

Naszą misją jest dostarczanie jakościowych produktów w postaci projektów graficznych, naszym klientom, którzy dopiero wkraczają na rynek. Zachęcamy do otworzenia własnego biznesu w Internecie oferując wysokiej jakości usługi z zakresu projektowania graficznego.

Wizja firmy.

Pragniemy stać się liderem w obsłudze graficznej firm znajdujących się na Śląsku, a w przyszłości w całej Polsce. Biegun.Studio to firma, która ciągłe doskonali działalność, nadąża za zmianami w miarę potrzeb konsumentów, dostosowuje swoją usługę do porad naszych klientów.

projektowanie-marki-biegunstudio

Najczęściej zadawane pytania

Google Ads (dawniej Google Adwords) jest to platforma reklamowa umożliwiająca tworzenie kampanii marketingowych w modelu CPC, oraz CPM. System ten pozwala na tworzenie reklam tekstowych, graficznych, a także reklam filmowych. Dzięki wykorzystaniu Google Ads każdy użytkownik jest w stanie uruchomić reklamy dzięki którym będzie mógł rywalizować o najwyższe miejsce w wynikach wyszukiwania.

Po wykonaniu audytu strony, czyli sprawdzeniu witryny pod kątem najważniejszych słów kluczowych, branży w jakiej dana firma się znajduje, błędów jakie mogą wpływać na niską pozycję strony, przechodzimy do ustalenia harmonogramu prac na najbliższe 3 miesiące. Z każdym kolejnym miesiącem harmonogram będzie się zmieniał w zależności od celów biznesowych jakie dana kampania musi zdobyć. Comiesięczny raport, który będziemy do państwa wysyłać, będzie podsumowaniem statystyk reklam, podjętych zadań oraz wniosków i pomysłów jakie się nasunęły w trakcie pracy nad stroną.

Z chwilą zawarcia umowy zamawiający zobowiązuje się do uiszczenia opłaty aktywacyjnej, czyli opłaty za prowadzenie kampanii za pierwszy miesiąc. Pierwszego dnia każdego miesiąca wystawiana będzie faktura VAT wraz ze wszelkimi szczegółami płatności (kwota, dane bankowe).

W momencie skonfigurowania kampanii reklamowych oraz ich włączenia efekt jest widoczny w ciągu 24 godzin. Od tego momentu użytkownicy będą mogli wchodzić na Twoją stronę internetową z wykorzystaniem płatnych wyników wyszukiwania.

Umowy na usługi prowadzenia kampanii marketingowych mają przynajmniej roczny termin realizacji. W szczególnych przypadkach możliwe jest skrócenie umowy, ale nie krócej niż 9 miesięcy. Aby móc pracować nad tworzeniem kampanii ważnym jest aby zmiany dokonywać stopniowo oraz regularnie. Jeżeli prace nad pozycjonowaniem zostałyby wstrzymane po krótkim okresie czasu, efekty nie będą widoczne dla użytkownika.

Dlaczego Biegun.Studio?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do przeprowadzenia klienta przez wszystkie etapy reklamowanie się w Google Ads.

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez projektowanie zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

Szukasz grafika?

Poszukujesz firmy, która zajmie się kompletną identyfikacją wizualną firmy (logo, wizytówki, papier firmowy itd.), wizualizacją 3D produktów, czy stworzeniem strony internetowej? Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą należy się skontaktować.

Wprowadźmy Twój biznes na nowy poziom

Jesteśmy tutaj aby wprowadzić Twój biznes na całkiem nowy poziom.  Zależy nam na rozwoju firm, z którymi współpracujemy. Skontaktuj się z nami aby przeanalizować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu mailowego. Aby otrzymać wycenę projektu graficznego (np. logo) skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Możesz również zostawić wiadomość na czacie znajdującym się w lewym dolnym rogu strony. Zapraszam!

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

E-MAIL

To nie wszystko...

Sprawdź pełną ofertę Biegun.Studio

Dobra identyfikacja to istotne narzędzie wspomagające świadomość marki poprzez wywoływanie emocji i skojarzeń z nią związanych. Należy więc zadbać aby wszystkie elementy naszego marketingu były spójne i nie wprowadzały klientów w błąd.

Dobrze przemyślana kampania reklamowa, składająca się z banerów może przynieść naprawdę dobre efekty, zwłaszcza jeżeli myślimy o zainteresowaniu naszą działalnością lokalną społeczność.

Prowadzenie własnej działalności w internecie może wydawać się trudne jednak mając do dyspozycji odpowiednie osoby, które mają doświadczenie związane z E-commerce jest to o wiele łatwiejsze niż ci się wydaje. Skorzystaj z naszych usług i zacznij sprzedawać w internecie wykorzystując do tego Woocommerce, lub też Prestashop.

Woocommerce
WooCommerce - Poznaj ofertę
PrestaShop - Poznaj ofertę

Posiadanie strony firmowej w internecie dzisiaj nie jest wyłącznie pomocą w prowadzeniu biznesu, lecz koniecznością. Brak obecności w wyszukiwarce Google sprawia, że jesteśmy niewidoczni dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi tworzenia stron internetowych i bądź widoczny w internecie. Skorzystaj z przyjaznej użytkownikowi platformy WordPress!

WordPress - Poznaj ofertę

Grafika 3D coraz częściej pojawia się w naszej codzienności, nie tylko za sprawą nowoczesnych projektów graficznych, ale również zwykłych zdjęć produktowych w sklepach internetowych. Dzięki niej produkty pozostają bez skazy, taki efekt niekiedy jest niemożliwy do stworzenia nawet przez najlepszego fotografa. Skorzystaj z naszych usług projektowania specjalistycznego grafiki trójwymiarowej i wyróżnij się na tle konkurencji.

Biegun.Studio oferuje profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych jak i tych desktopowych. Naszym zadaniem jest wyposażenie programistów w wysokiej jakości materiały graficzne, a także udzielić podpowiedzi z zakresu doświadczenia użytkownika na stronie. Jeśli chciałbyś zadbać aby twoja aplikacja była intuicyjna, a jednocześnie dobrze wyglądała, jesteśmy najlepszą firmą, z którą należy się kontaktować.