Tworzymy dla Was treści - Copywriting, Storytelling

W Biegun.Studio zajmujemy się tworzeniem skutecznych treści marketingowych gotowych by spełnić cele biznesowe Twojej firmy. Treści przeznaczone na strony internetowe, kampanie marketingowe, ecommerce staną się odpowiednim medium między biznesem, a pojedynczym klientem. Skontaktuj się z nami, a w ciągu 24 godzin otrzymasz niezobowiązującą wycenę naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalny copywriting

Kompleksowe kreowanie treści

W Biegun.Studio wiemy jaką wartość ma odpowiednia treść na stronie internetowej. Prawdopodobnie właśnie dlatego czytasz ten tekst. Doświadczony zespół projektantów, którzy nie jedną kampanię marketingową mają za sobą, przygotuje dla Ciebie treści dzięki którym przykujesz uwagę swoich potencjalnych klientów. Projektowanie reklam, content management, opisy produktów i kategorii – są to największe zalety skorzystania z naszych usług. Oferujemy pełną opiekę nad treściami oraz gwarantujemy satysfakcję usługi. 

Przed rozpoczęciem...

Wywiad projektowy

Projekt rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji. Należą do nich: informacje o firmie, założenia projektowe, charakterystyka branży firmy oraz oczekiwania klienta. W tym etapie przygotowujemy zarys strategii marketingowej, oraz ustalamy główne założenia jakimi będziemy się kierować w procesie kreowania treści.

Praca nad projektem

Przedstawienie harmonogramu prac oraz stworzenie najważniejszych elementów projektu. Comiesięczne przekazywanie efektów pracy w dostępnej formie. Konsultacja z klientem na temat zmian powstałych w tekście.

Skuteczna komunikacja w zasięgu ręki!

Wspomagamy w zakresie kreowania wizerunku marki oraz komunikacji z klientami na wymienionych obok polach. Skontaktuj się z nami i otrzymaj niezobowiązującą ofertę w ciągu 24 godzin!

Google Ads

Przygotowanie treści przeznaczonych na kampanie reklamowe Google Ads.

E-commerce

Opisy produktów, kategorii oraz stron CMS. Treści przeznaczone pod SEO.

Strony WWW

Skuteczne teksty zapewniające konwersje. Przyciągnij wzrok klientów.

Social Media

Teksty przeznaczone pod kampanie marketingowe w najpopularniejszych social media.

Blog

Zarządzanie treścią blogów oraz specjalistyczny copywriting.

E-mail marketing

Kreowanie tekstów pod komunikację mailingową z klientami.

Współpracowaliśmy z:

Czym jest Biegun.Studio?

Jesteśmy zespołem współpracujących ze sobą projektantów mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania logo, identyfikacji wizualnej oraz wdrażania nowych marek. Zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną stron internetowych.

Nasza misja.

Naszą misją jest dostarczanie jakościowych produktów w postaci projektów graficznych, naszym klientom, którzy dopiero wkraczają na rynek. Zachęcamy do otworzenia własnego biznesu w Internecie oferując wysokiej jakości usługi z zakresu projektowania graficznego.

Wizja firmy.

Pragniemy stać się liderem w obsłudze graficznej firm znajdujących się na Śląsku, a w przyszłości w całej Polsce. Biegun.Studio to firma, która ciągłe doskonali działalność, nadąża za zmianami w miarę potrzeb konsumentów, dostosowuje swoją usługę do porad naszych klientów.

projektowanie-marki-biegunstudio

Najczęściej zadawane pytania

Copywriting jest to przygotowanie treści dla np. stron internetowych, opisów kategorii, produktów etc. mających na celu spełnienie celów biznesowych danej kampanii marketingowej.

Po przeanalizowaniu tekstów znajdujących się na stronie internetowej klienta, określeniu branży oraz celów biznesowych układana jest strategia dla danej kampanii marketingowej. Ustalamy wówczas jakimi wartościami należy się kierować przygotowując teksty dla klienta. Przygotowujemy klika/kilkanaście propozycji po czym wybieramy te, które najbardziej nadają się w zależności od danego projektu. Wtedy tekst jest konsultowany z klientem oraz ewentualnie poprawiany oraz wdrażany.

Z chwilą zawarcia umowy zamawiający zobowiązuje się do uiszczenia opłaty aktywacyjnej, czyli opłaty za rozpoczęcie prac nad tekstem za pierwszy miesiąc. Pierwszego dnia każdego miesiąca wystawiana będzie faktura VAT wraz ze wszelkimi szczegółami płatności (kwota, dane bankowe).

W zależności od specyfikacji projektu, ilości umówionych treści i znaków czas realizacji może się różnić. W momencie przygotowywania wyceny projektu podsyłamy również przewidywany termin realizacji.

Każda umowa rozliczana jest według zakończonych projektów i tyle też trwa. Istnieje możliwość zawiązania długotrwałej współpracy. W momencie, w którym państwo byliby zainteresowani naszymi usługami długoterminowo zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Dlaczego Biegun.Studio?

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Mamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do przeprowadzenia klienta przez wszystkie etapy procesu tworzenia treści.

Biegun.Studio jest to agencja interaktywna z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług, od tworzenia pojedynczych materiałów graficznych, poprzez projektowanie zaawansowanych wizualizacji modeli trójwymiarowych, po kompleksowe rozwiązania internetowe dla firm (takie jak tworzenie stron internetowych, lub też sklepów online). Współpracujemy z firmami w Unii Europejskiej w zakresie zarządzania ecommerce, optymalizacji SEO/SEM, prowadzenia social media, jak również copywritingu. Zaufało nam wiele firm, z którymi współpracujemy do dziś.

Szukasz agencji interaktywnej?

Poszukujesz firmy, która zajmie się kompletną identyfikacją wizualną firmy (logo, wizytówki, papier firmowy itd.), wizualizacją 3D produktów, czy stworzeniem strony internetowej? Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą należy się skontaktować.

Wprowadźmy Twój biznes na nowy poziom

Jesteśmy tutaj aby wprowadzić Twój biznes na całkiem nowy poziom.  Zależy nam na rozwoju firm, z którymi współpracujemy. Skontaktuj się z nami aby przeanalizować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu mailowego. Aby otrzymać wycenę projektu graficznego (np. logo) skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Możesz również zostawić wiadomość na czacie znajdującym się w lewym dolnym rogu strony. Zapraszam!

BIEGUN.STUDIO

Agencja Interaktywna.
Projektowanie graficzne Katowice.
NIP: 6342995526
REGON: 388849594

TELEFON

E-MAIL

To nie wszystko...

Sprawdź pełną ofertę Biegun.Studio

Dobra identyfikacja to istotne narzędzie wspomagające świadomość marki poprzez wywoływanie emocji i skojarzeń z nią związanych. Należy więc zadbać aby wszystkie elementy naszego marketingu były spójne i nie wprowadzały klientów w błąd.

Dobrze przemyślana kampania reklamowa, składająca się z banerów może przynieść naprawdę dobre efekty, zwłaszcza jeżeli myślimy o zainteresowaniu naszą działalnością lokalną społeczność.

Prowadzenie własnej działalności w internecie może wydawać się trudne jednak mając do dyspozycji odpowiednie osoby, które mają doświadczenie związane z E-commerce jest to o wiele łatwiejsze niż ci się wydaje. Skorzystaj z naszych usług i zacznij sprzedawać w internecie wykorzystując do tego Woocommerce, lub też Prestashop.

Woocommerce
WooCommerce - Poznaj ofertę
PrestaShop - Poznaj ofertę

Posiadanie strony firmowej w internecie dzisiaj nie jest wyłącznie pomocą w prowadzeniu biznesu, lecz koniecznością. Brak obecności w wyszukiwarce Google sprawia, że jesteśmy niewidoczni dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi tworzenia stron internetowych i bądź widoczny w internecie. Skorzystaj z przyjaznej użytkownikowi platformy WordPress!

WordPress - Poznaj ofertę

Grafika 3D coraz częściej pojawia się w naszej codzienności, nie tylko za sprawą nowoczesnych projektów graficznych, ale również zwykłych zdjęć produktowych w sklepach internetowych. Dzięki niej produkty pozostają bez skazy, taki efekt niekiedy jest niemożliwy do stworzenia nawet przez najlepszego fotografa. Skorzystaj z naszych usług projektowania specjalistycznego grafiki trójwymiarowej i wyróżnij się na tle konkurencji.

Biegun.Studio oferuje profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych jak i tych desktopowych. Naszym zadaniem jest wyposażenie programistów w wysokiej jakości materiały graficzne, a także udzielić podpowiedzi z zakresu doświadczenia użytkownika na stronie. Jeśli chciałbyś zadbać aby twoja aplikacja była intuicyjna, a jednocześnie dobrze wyglądała, jesteśmy najlepszą firmą, z którą należy się kontaktować.